Po několika měsících jsem se přišla podívat, jak pokračuje veřejností sledovaná rekonstrukce S-centra v Hodoníně.
Práce běží na plné obrátky, podařilo se vyřešit problém s průsakem spodní vody ve sklepních prostorách, probíhají řemeslné práce. Za účasti ředitele S-centra Václava Polácha jsme prohlédli suterén, technické zázemí, kotelnu i dokončený pokoj, prošli jsme zahradu, parkoviště. Na střeše jsou umístěny FVE panely, které budou sloužit společně s tepelnými čerpadly a plynovými kotly k vytápění a ohřevu vody.
Předání stavby je plánováno v září, do poloviny října se přestěhují klienti a provoz z dočasného pracoviště Domova Horizont Kyjov a od listopadu se plánuje přijímání nových klientů. Držím palce, ať se tato pro region velmi důležitá stavba podaří včas dokončit.