Jak to chodí v Senátu?
S Andreou, Nelou, Vítkem a Viktorem, mými stážisty, jsme v Senátu a začali jsme pěkně od historie. Do Valdštejnského paláce totiž dorazila početná výprava ze ZŠ Vracov, ke které jsme se připojili na společnou prohlídku.
Odpoledne pak patřilo povídání o práci senátorky, nahlédli jsme do našeho senátorského klubu a nechyběl prostor na otázky i neformální debatu. Celý den jsme zakončili tak, jak se sluší. V příjemné pražské hospůdce.