Uplynulý víkend v Hodoníně patřil veslařské regatě, už 119. ročníku.
Od pátku do neděle ožilo místní přístaviště loděmi, závodníky všech generací a jejich fanoušky. Za nádherného počasí se na vodu vydalo více než 450 veslařů z Česka i zahraničí.
Ti nejlepší si odvezli medaile z rukou krojovaných z Hodonína, a tak bylo od první chvíle jasné, že se závodí na pravém Slovácku.
Velké díky patří Veslařskému klubu Hodonín z.s. za perfektně připravené závody, nejen mladí sportovci měli možnost zasoutěžit si
a rozvíjet svůj talent. Díky za krásný sportovní zážitek!
a rozvíjet svůj talent. Díky za krásný sportovní zážitek!